پاکت فروشگاهی سه لایه چاپ فلکسو

پاکت فروشگاهی سه لایه چاپ فلکسو

زیما در یک اقدام فوق العاده دست به تولید محصولی متفکرانه و بسیار کاربردی نموده است که مناسب هر کسب و کاری می باشد پاکت های سه لایه زیما از یک لایه پارچه بافته نشده یا اسپانباند یک لایه فیلم BOPP جهت چاپ و لمینت تشکیل شده است در این نوع چاپ که برای هر رنگ کلیشه ای ساخته می شود امکان چاپ فول HD وجود دارد که کیفیتی تکرار نشدنی برای شما ایجاد می نماید.

زیما این امکان را برای شما فراهم نموده است تا بتوانید با کمترین صرف هزینه و زمان هم پاکت فروشگاهی ۳ لایه انحصاری خود را داشته باشید که مزین به نام و برند شما شده است تا کیفیت خدمات و محصولاتتان را چند برابر بکند هم از بند پاکت های کاغذی پر هزینه با قطع صدها هزار درخت و پاکت های پلاستیکی یکبار مصرف رها شده و یک ابزار تبلیغاتی پر مصرف و بسیار شکیل داشته باشید؟؟؟؟

چگونه از پاکت های زیما استفاده کنیم

زیما با توجه به مشاغل و کسب و کار های روزانه که نوع نیازشان به این محصول ثابت شده است برای هر نوع کسب و کاری از قبیل فروشگاه های البسه و بوتیک ها ، فروشگاه های کیف و کفش ، فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی و … اقدام به تولید پاکت فروشگاهی سه لایه با سایز های مختلف و بهترین کیفیت نموده است که شما می توانید با طرح اختصاصی خود این بگ با کیفیت را در چرخه کسب و کارتان وارد کنید زیمابگ بدلیل کیفیت و استقامت خود صرفا محصول شما را از مغازه به خانه حمل نمی کند بلکه بارها توسط مشتریان شما جهت عمور شخصی مورد استفاده قرار می گیرد در نتیجه بارها در سطح خانه و محله ها نام و طرح شما دیده خواهد شد.

0
گاست
0
ارتفاع
0
عرض

یک اتفاق فوق العاده

زیما برای شما یک فرصت فوق العاده ایجاد نموده است تا با کمترین صرف منابع رنگ و بویی تازه به محصولاتتان ببخشید در این نوع محصول میزان سفارش به حداقل تیراژ ۵۰۰۰ عدد می رسد که مقیاس بسیار خوبی به حساب می آید و پاکت فروشگاهی سه لایه در سایز های مختلف قابل تولید می باشد که جهت کسب مشاوره صد در صد رایگان می توانید با ما تماس بگیرید و یا از طریق سامانه الوزیما با ما در ارتباط باشید.

مزایای استفاده از پاکت فروشگاهی سه لایه

زیما علاوه بر ارائه بهترین کیفیت در محصولات خود که با استفاده از دستگاه های فول اتوماتیک پاکتی در اختیار شما می گزارد که دارای مقاومت بسیار بالاتر از نمونه های پلاستیکی و کاغذی می باشد کاملا ضدآب بوده و قابل شستشو است و خواص تبلیغاتی بارزی دارد.

خاصیت تبلیغاتی

زیمابگ دور انداخته نمی شود و بارها مورد استفاده قرار میگیرد در نتیجه نام شما بارها در خیابان و منزل ها برروی پاکت فروشگاهی سه لایه زیما به چشم افراد خواهد آمد

دوستدار محیط زیست

پاکت های زیما بر خلاف انواع پلاستیکی به راحتی در طبیعت تجزیه شده و قابل بازیافت است و بر خلاف نمونه کاغذی سبب قطع شدن هیچ درختی نمی شود.

ضد آب بودن

زیمابگ کاملا ضد آب است و قابل شستشو در نتیجه دیر خراب می شود و تا مدت ها می تواند برای مصارف گونانون مورد استفاده قرار بگیرد.

فهرست